Hakkımızda - İstanbul Anka Bilişim Sistemleri

  • Ev
  • Hakkımızda - İstanbul Anka Bilişim Sistemleri
image

Peki ya biz?

Anka Bilişim Sistemleri

İstanbul Anka Bilişim Sistemleri, güvenlik konusunda geniş bir uzmanlık yelpazesi sunan öncü bir teknoloji firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ve güvenliği öncelikli olarak gören bir yaklaşımla, modern teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak çeşitli sektörlerde çözümler sunmaktadır. Biz, güvenliğinizi sağlamak için en son teknolojiyi ve profesyonel bilgi birikimini birleştirerek, özelleştirilmiş çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Müşterilerimize özel ihtiyaçlarını anlayarak, onların güvenlik gereksinimlerine uygun çözümler sunarak, güvenli bir gelecek için çalışıyoruz.

Bizimle İletişime Geç!
Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi Keşfedin

Blog

Son Blog Yazılarımıza Göz Atın

Güvenlik Sistemleri Nedir?
18 Aralık 2023 15:04:35

Güvenlik Sistemleri Nedir?

Güvenlik amaçlı: CCTV sistemlerinin temel amaçlarından biri caydırıcılık sayesinde suç işlenmesine engel olmak, suç işlenmesi durumunda bunun çabucak fark edilerek olaya anında müdahale edilmesine olanak sağlamak ve elde edilen görüntüleri kayıt altına almaktır.

Devamını Oku
Kartlı Geçiş Sistemi Nedir? Özellikleri Nelerdir?
18 Aralık 2023 15:07:37

Kartlı Geçiş Sistemi Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Güvenlik, hayatımızın her alanında önemli bir gerekliliktir. Kendi güvenliğimiz, sevdiklerimizin ve çevremizin emniyeti her zaman önceliklidir. Güvenli bir ortamda olmak, günlük rutinlerimizi huzurlu bir şekilde sürdürmemizi sağlar. Bu duygu, günün her anında bizi rahatlatır ve iç huzurunu sağlar.

Devamını Oku
Yangın Algılama Sistemleri Nedir ?
18 Aralık 2023 15:12:22

Yangın Algılama Sistemleri Nedir ?

Yangın alarm ve ihbar sistemleri, potansiyel yangınları hızla tespit ederek önlem alınmasını sağlar. Bu sistemler, can ve mal kaybını engellemek amacıyla entegre yangınla mücadele merkezleriyle iletişim kurar. Önceden tespit ederek erken tahliyeyi başlatarak, güvenlik uyarılarını verirler. Türkiye'deki yangın koruma yönetmeliklerine ve TS EN54-14 standartlarına uygun şekilde tasarlanmalı ve periyodik bakımları yapılmalıdır.

Devamını Oku
shape shape
Yorumlar

Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Söylemiş?